Sturen op het dak van een Taycan

In de film Den of Thieves 2, met Gerard Butler en O’Shea Jackson jr. maakt de Porsche Taycan zijn debuut als eerste EV die wordt gebruikt als stuntauto in een grote Hollywood-productie. Een supersnelle vluchtauto was nodig om geloofwaardig te maken hoe de acteurs ervandoor konden gaan na een grote diamantroof. Porsche heeft vijf aangepaste Taycan Turbo’s geleverd voor het maken van de film. Eén daarvan werd aangepast zodat de stuntcoureur de auto vanaf het dak kon besturen terwijl de acteurs in de auto hun rol speelden. Een stuurwiel, compleet dashboard, pedalen, stoel en startknop werden op het dak van de Taycan Turbo gemonteerd. Verder werden de software en een aantal sensors door Porsche aangepast om het mogelijk te maken met bijna 100 km/h achteruit door een tunnel te rijden.

Eerste editie AutoClassiqa

In het paasweekend van 18 tot en met 21 april vindt in de Jaarbeurs Utrecht een nieuw evenement voor klassiekerliefhebbers plaats, AutoClassiqa. Een unieke collectie historische voertuigen, van vooroorlogse modellen tot geliefde youngtimers uit de jaren tachtig en negentig wordt gepresenteerd en er zijn verschillende thema’s zoals pre-war auto’s, legervoertuigen en supercars. Een beurs voor klassiekerliefhebbers die op zoek zijn naar inspiratie, verzamelobjecten, ontmoetingen, en die natuurlijk vooral van de mooiste klassieke auto’s willen genieten. De beurs is dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur geopend, entreekosten zijn 15 euro per persoon.

#klassieker #klassiekers #auto #oldtimer #klassiekeauto #car #classic #classiccar #classiccars #drive #vintage #retro #retrocar #vintagecar #carphotography #carjournalism #oldcar #sportscar #racecar #youngtimer #carspotting #classiccarspotting #rally #history #carhistory

Wilt u op
de hoogte blijven?

Meld u aan op onze nieuwsbrief en kom als eerste te weten wat er in de auto wereld gebeurt!