Uitgeverij Haakman BV
Handelsweg 6
1271 EJ Huizen
Tel.: 035-6945612
E-mail: info@okm.nl

Voor vragen over de bestellingen en/of abonnementen, kunt u contact opnemen met:
S.P. Abonneeservice
Postbus 105
2400 AC Alpen aan de Rijn
Tel.: 088-1102022
Fax: 0172-653307
E-mail: okm@spabonneeservice.nl
E-mail: rsporsche@spabonneeservice.nl
E-mail: slmercedes@spabonneeservice.nl

 

 

 

Onschatbare Klassieker magazine verschijnt twaalf keer per jaar en is een Nederlandstalig tijdschrift voor liefhebbers van klassieke aparte en sportieve auto's. Het blad houdt de marktontwikkelingen bij en besteedt ook aandacht aan nieuwe modellen.

 

RS Porsche Magazine verschijnt zes maal per jaar en is een Nederlandstalig magazine voor eigenaren en liefhebbers van Porsche. RS Porsche Magazine is geheel onafhankelijk van Dr. Ing. H.C.F. Porsche AG, Pon Porsche Import en haar dealers, en welke club of vereniging dan ook.

 

SL Mercedes Revue verschijnt zes maal per jaar en is een Nederlandstalig magazine voor eigenaren en liefhebbers van klassieke, nieuwe en sportieve Mercedes-Benz modellen. SL Mercedes Revue is een onafhankelijke uitgave.

 

Hoofdredacteur

Jan Haakman

jan.haakman@okm.nl

 

Maurice van Kesteren

maurice.van.kesteren@okm.nl

 

 

 

Vormgeving

Wendy Staal

wendy.staal@okm.nl

 

Erik Zwart

erik.zwart@okm.nl

 

 

 

Administatie en advertenties

Informatie en tarieven

info@okm.nl

Kleintjes Klassiek

Tekst en foto e-mailen naar

kleintjes@okm.nl

 

 

 

line1
BANNER rb_leeg

 

balmedia_150px

 

kuiper_150px

 

mercedes_150px2

 

pon porsche_150px

 

vredestein logo zwart